0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار اصلی انفجار جدید حکم پاسور بمب پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Pro League
Perspolis Teheran
۴
۳
Esteghlal Khuzestan
Finished
۱۹:۴۵
Sepahan
۲
۰
Havadar SC
Finished
۱۹:۴۵
Sanat Naft
۲
۲
Shams Azar Qazvin
Finished
۱۹:۴۵
Foolad Khuzestan FC
۱
۰
Zob Ahan
Finished
۱۹:۴۵
Malavan
۰
۱
Mes Rafsanjan
Finished
۱۹:۴۵
Gol Gohar
۲
۳
Aluminium Arak
Finished
۱۹:۴۵
Paykan
۰
۰
Tractor Sazi FC
Finished
۱۹:۴۵
Nassaji Mazandaran
۰
۰
Esteghlal Tehran
Finished
۱۹:۴۵
  Norway Eliteserien
FK Bodo Glimt
۲
۲
KFUM Oslo
inprogress
۲۰:۳۰
  Ireland First Division
Cork City FC
-
-
Treaty United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Wexford FC
-
-
Bray Wanderers AFC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Athlone Town FC
-
-
University College Dublin FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Kerry FC
-
-
Finn Harps FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Qatar Emir Cup
Al Sadd
۱
۰
Qatar SC Doha
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain La Liga
Girona FC
-
-
Granada CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Spain Primera Division Women
Atletico Madrid (W)
۱
۰
Levante Las Planas (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۴
۱
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۹:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Al Wahda Abu Dhabi
۰
۱
Al Khaleej Khor Fakkan
inprogress
۲۰:۳۰
Ajman
۲
۲
Al Sharjah SCC
Finished
۱۷:۴۵
Emirates Club Ras Al Khaimah
۲
۱
Al-Nasr
inprogress
۲۰:۳۰
Hatta Dubai
۱
۱
Al Jazira
Finished
۱۷:۴۵
  Sweden Allsvenskan
Malmo FF
۵
۰
Kalmar FF
inprogress
۲۰:۳۰
IF Elfsborg
۱
۰
Halmstads BK
inprogress
۲۰:۳۰
  Italy Serie A
Genoa
-
-
Bologna F.C.
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Italy Coppa Italia Women
AS Roma (W)
-
-
Fiorentina (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Faroe Islands 1. Deild
HB Torshavn II
۰
۱
Vikingur Gota II
inprogress
۲۱:۳۰
AB Argir
۱
۰
B36 Torshavn II
inprogress
۲۱:۳۰
  Ireland Premier Division
Derry City
-
-
Sligo Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Shamrock Rovers FC
-
-
Shelbourne FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Galway United
-
-
Dundalk FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Bohemian FC Dublin
-
-
St Patrick's Athletic
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Bangladesh Premier League
Rahmatgonj MFS
۰
۰
Bashundhara Kings
Finished
۱۳:۳۰
Bangladesh Police Club
۱
۲
Fortis Limited
Finished
۱۳:۳۰
  Jordan Jordan League
Al Wehdat
۱
۰
Al Aqaba
Finished
۱۹:۳۰
Al Jalil
۰
۴
Al-Ramtha
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Super Lig
Alanyaspor
۱
۰
Antalyaspor
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Riverside Olympic
۰
۱
Launceston City
Finished
۱۳:۴۵
  Peru Liga 2
FC Carlos Stein
۱
۵
Alianza Universidad
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Copa do Brasil
Criciuma EC
۰
۲
EC Bahia
Finished
۰۱:۳۰
Botafogo SP
۰
۰
Palmeiras
Finished
۰۱:۳۰
Cuiaba MT
۱
۱
Goias EC
Finished
۰۲:۰۰
Ceara SC CE
۰
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۴:۰۰
Sao Paulo FC
۲
۰
Aguia de Maraba
Finished
۰۴:۰۰
  Mexico LIGA MX
Cruz Azul
۱
۱
Club America
Finished
۰۵:۳۰
  Croatia U19 League
HNK Hajduk Split U19
۰
۱
HNK Rijeka U19
Finished
۱۲:۳۰
Nk Rudes U19
۲
۲
HNK Sibenik U19
Finished
۱۷:۳۰
  Ethiopia Premier League
Defence Force FC
۲
۲
Shashemene Kenema City
Finished
۱۵:۳۰
Bahir Dar Kenema
۰
۰
Wolaita Dicha FC
Finished
۱۸:۳۰
  Armenia Premier League
BKMA Yerevan
۰
۰
FC Van Charencavan
Finished
۱۶:۳۰
FC Urartu Banants Yerevan
۱
۱
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۸:۳۰
  Malaysia Super League
Kedah
۰
۲
Perak
Finished
۱۶:۳۰
Terengganu
۳
۰
Kelantan United FC
Finished
۱۵:۴۵
  Oman Professional League
Al Seeb
۲
۰
Al Shabab
Finished
۱۸:۵۵
Oman FC
۳
۲
Sur SC
Finished
۱۸:۵۵
Dhofar SCSC
۰
۱
Al Nahda
Finished
۱۸:۵۵
Sohar Club
۱
۱
Al Nasr SCSC
Finished
۱۸:۵۵
Bahla Club
۲
۰
Ibri Club
Finished
۱۸:۵۵
Al Rustaq
۳
۰
Al Wahda Sur
Finished
۱۸:۵۵
  Denmark 3rd Division
Holstebro
۱
۰
Young Boys FD
inprogress
۲۰:۳۰
Holbaek
۰
۱
BK Frem
inprogress
۲۰:۳۰
  Italy Serie B
SSC Venezia
۱
۰
Palermo
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
EC Agua Santa U20
۱
۰
Sao Bernardo SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Clube Vital U20
۰
۰
Gremio Osasco U20
inprogress
۲۱:۳۰
Portuguesa Santista SP U20
۲
۱
Mauaense U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ituano U20
۱
۱
Sfera SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Itapirense U20
۰
۱
SC Aguai SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
CA Guacuano U20
۰
۰
Ponte Preta SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Tupa U20
۰
۰
Presidente Prudente U20
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Branco AC U20
-
-
Metropolitano AL U20
Cancelled
۲۱:۳۰
Rio Claro U20
۱
۲
Velo Clube U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Jose Dos Campos EC U20
۱
۰
CA Joseense U20
inprogress
۲۱:۳۰
Jabaquara SP U20
۰
۰
Santo Andre U20
inprogress
۲۱:۳۰
XV de Novembro (Piracicaba) U20
۰
۰
Inter Limeira U20
inprogress
۲۱:۳۰
VOCEM U20
۰
۱
Marilia AC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Jose Bonifacio U20
۱
۰
Fernandopolis U20
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao Suzano AC U20
۰
۱
Taubate SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
AA Francana U20
۰
۱
Botafogo SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Juventus SC U20
۰
۰
Aster Brasil FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Carlos U20
۰
۰
CA Taquaritinga SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Flamengo SP U20
۰
۱
AD Guarulhos U20
inprogress
۲۱:۳۰
SKA Brasil U20
۱
۱
Metropolitano AL U20
inprogress
۲۱:۳۰
Guarani SP U20
۰
۰
Paulinia FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Preto U20
۰
۴
Mirassol U20
inprogress
۲۱:۳۰
Oeste FC U20
۱
۱
Referencia U20
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao Mogi das Cruzes FC U20
۰
۳
Pinda U20
inprogress
۲۱:۳۰
Portuguesa Desportos U20
۰
۰
Nacional AC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Tanabi U20
۰
۰
Olimpia SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Ulsan Citizen
۰
۰
Gimhae City
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark 1st Division
Kolding IF
۲
۳
AaB Aalborg
inprogress
۲۰:۳۰
Hillerod
۲
۰
AC Horsens
inprogress
۲۰:۳۰
Hobro
۲
۱
SonderjyskE
inprogress
۲۰:۳۰
Vendsyssel FF
۰
۳
FC Fredericia
inprogress
۲۰:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Trinidense
۱
۱
General Caballero JLM
Finished
۰۳:۰۰
  World Friendly Club Matches
A League All Stars
۸
۰
Newcastle United FC
Finished
۱۰:۳۵
Blumenthaler SV
۳
۹
SV Werder Bremen
Finished
۱۹:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1
Werribee City
۱
۱
Caroline Springs George Cross
Finished
۱۴:۰۰
Bentleigh Greens SC
۲
۲
Bulleen Lions
Finished
۱۴:۰۰
  Israel Leumit League
Hapoel Afula
۱
۱
Hapoel Akko FC
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Gan
۳
۱
Sektzia Nes Tziona
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Kfar-Saba
۰
۰
KAFR Qasim
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Herzliya
۱
۴
Ironi Tiberias
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Yafo Kabilyo
۲
۲
Hapoel Nof HaGalil
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Hasharon
۱
۴
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Finished
۱۶:۳۰
Ihud Bnei Shefaram
۰
۵
Hapoel Ironi Rishon Lezion
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Umm Al Fahm
۱
۶
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
Finished
۱۶:۳۰
  France Ligue 2
AS St. Etienne
۰
۰
Rodez Aveyron
inprogress
۲۲:۰۰
  Austria Regionalliga East
FCM Traiskirchen
۰
۰
ASV Drassburg
inprogress
۲۱:۰۰
Marchfeld Donauauen
۲
۲
Kremser SC
inprogress
۲۰:۳۰
Wiener SK
۱
۱
SC Neusiedl am See 1919
inprogress
۲۱:۰۰
SCU Ardagger
۰
۰
FK Austria Wien II
inprogress
۲۱:۰۰
  Algeria Ligue 2
RC Arba
۱
۲
ES Mostaganem
Finished
۱۸:۳۰
MCB Oued Sly
۰
۱
NA Hussein Dey
Finished
۱۸:۳۰
Olympique Akbou
۳
۰
E Sour El-Ghozlane
Finished
۱۸:۳۰
CA Batna
۱
۲
NRB Telaghema
Finished
۱۸:۳۰
MO Constantine
۱
۲
MSP Batna
Finished
۱۸:۳۰
WA Mostaganem
۲
۱
ESM Kolea
Finished
۱۸:۳۰
GC Mascara
۰
۲
JSM Tiaret
Finished
۱۸:۳۰
Js Ghir Abadla
۳
۱
Olympique Medea
Finished
۱۸:۳۰
ASM Oran
۱
۰
SKAF Khemis Miliana
Finished
۱۸:۳۰
RC Kouba
۲
۰
Temouchent
Finished
۱۸:۳۰
Olympique Magrane
۱
۰
AS Ain M'lila
Finished
۱۸:۳۰
JS Bordj Menaiel
۲
۰
USM El Harrach
Finished
۱۸:۳۰
HB Chelghoum Laid
۲
۰
AS Khroub
Finished
۱۸:۳۰
  Gambia GFF Cup
Marimoo
۰
۰
Team Rhino FC
inprogress
۲۰:۰۰
Elite United
۰
۲
Steve Biko FC
Finished
۲۰:۰۰
  Turkey 1. Lig
Bodrumspor
۱
۰
Corum Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
  Ukraine Premier League
LNZ Cherkasy
۱
۰
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۶:۰۰
  Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC
۲
۴
Tampines Rovers FC
Finished
۱۵:۱۵
  Kenya Super League
Nairobi United
۳
۲
Mombasa Elite
Finished
۱۴:۳۰
  China League 2
Hubei Istar F.C.
۰
۰
Shandong Taishan Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  United States NWSL
Angel City FC (W)
۰
۰
San Diego Wave (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Finland Kolmonen
HoDy
۱
۰
Komeetat
Finished
۱۹:۳۰
IPS Edustus
۵
۲
Purha
Finished
۱۸:۳۰
NuPS
۴
۰
FC Kirkkonummi
Finished
۱۸:۳۰
TiPS
۴
۰
SaPa
Finished
۱۹:۳۰
SalPa II
۳
۳
AIFK Turku
Finished
۱۹:۳۰
Masku
۳
۱
KeuPa
Finished
۱۹:۰۰
MuSa
۱
۱
PIF Parainen
Finished
۱۹:۰۰
SIF
۵
۱
Saaripotku
Finished
۱۹:۳۰
HPS
۵
۰
PPJ/Lauttasaari
Finished
۱۹:۳۰
NoPS
۲
۱
Tampere United II
Finished
۱۹:۳۰
Peka
۴
۱
KoPa
Finished
۱۹:۳۰
FC Kontu
۱۰
۱
FC Loviisa
Finished
۱۹:۴۵
FC Finnkurd
۱
۳
Valtti
Finished
۱۹:۴۵
LJS
۱
۱
EIF/Akademi
inprogress
۲۰:۴۵
VJS Vantaa II
۰
۲
Toukolan Teras
inprogress
۲۱:۰۰
  Brazil Goiano U20
Vila Nova U20
۱
۰
AE Jataiense U20
inprogress
۲۱:۳۰
Trindade U20
۰
۰
Aparecidense U20
inprogress
۲۲:۰۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Breidablik Kopavogur (W)
۰
۱
Valur Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Stjarnan (W)
۱
۰
Fylkir Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Austria Bundesliga
FK Austria Wien
۰
۰
TSV Hartberg
inprogress
۲۱:۰۰
  Sweden Division 1 Sodra
Tvaakers IF
۰
۱
Ljungskile SK
inprogress
۲۰:۴۵
Torns IF
۲
۲
Ariana FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Romania Liga I Relegation/Promotion Playoffs
CS Dacia Mioveni
۰
۱
FC Botosani
inprogress
۲۰:۳۰
  Serbia Super Liga
Spartak Subotica
۱
۱
IMT Novi Belgrade
Finished
۲۰:۰۰
FK Javor Ivanjica
۱
۱
Zeleznicar Pancevo
Finished
۲۰:۰۰
FK Vozdovac
۳
۲
FK Radnik Surdulica
Finished
۲۰:۰۰
FK Novi Pazar
۲
۱
FK Radnicki Nis
Finished
۲۰:۰۰
  Austria Regionalliga West
FC Kufstein
۰
۰
FC Pinzgau Saalfelden
Finished
۲۰:۰۰
SK Bischofshofen
۰
۰
Schwaz
inprogress
۲۱:۰۰
  Kuwait Premier League
Al-Arabi Kuwait
۱
۱
Al Fahaheel FC
Finished
۱۹:۴۵
Al-Qadsiya
۰
۳
Al Kuwait
Finished
۱۹:۴۵
Al-Salmiyah
۵
۳
Al-Nasr Kuwait
Finished
۱۹:۴۵
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
The Strongest La Paz
۳
۲
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۳:۳۰
Always Ready
۲
۱
Nacional Potosi
Finished
۰۱:۳۰
  Egypt Premier League
Enppi
۳
۲
Ceramica Cleopatra FC
Finished
۱۹:۳۰
Pharco
۱
۱
Smouha
Finished
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Tuzla City
۱
۵
FK Velez Mostar
Finished
۱۸:۳۰
  Uzbekistan Super League
FC Olimpik Tashkent
۰
۰
Andijan
Finished
۱۸:۰۰
Metallurg Bekobod
۱
۱
Navbahor Namangan
Finished
۱۷:۳۰
  Latvia Virsliga
BFC Daugava Daugavpils
۰
۲
Riga FC
Finished
۱۸:۰۰
FK Liepaja
۰
۳
Valmieras FK
Finished
۱۹:۰۰
  Israel Liga Alef Playoffs
Sport Club Tira
۲
۰
Sport Club Dimona
Finished
۱۴:۱۵
  Australia Victoria State League 1
Springvale White Eagles
۲
۱
Old Scotch
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Victoria Premier League 2
Brunswick Juventus
۱
۱
Boroondara Carey Eagles
Finished
۱۴:۰۰
Nunawading City
۰
۱
Altona City
Finished
۱۳:۰۰
Essendon Royals
۰
۲
FC Melbourne Serbia
Finished
۱۴:۰۰
  Poland Youth League
Cracovia Krakow U19
۲
۲
Sandecja Nowy Sacz U19
Finished
۱۳:۳۰
  Colombia Primera A
Deportes Tolima
۳
۰
La Equidad
Finished
۰۲:۴۵
Independiente Santa Fe
۱
۰
Once Caldas
Finished
۰۵:۰۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Academia Deportiva Cantolao (W)
۰
۱
Deportivo Municipal (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Torpedo Kutaisi
۲
۱
FC Gagra
Finished
۱۹:۳۰
FC Telavi
۲
۱
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Atalanta U19
۰
۱
Sassuolo U19
Finished
۲۰:۰۰
  Austria Landesliga
SK Treibach
۶
۰
SVG Bleiburg
Finished
۲۰:۰۰
SC Kalsdorf
۲
۴
SV Wildon
inprogress
۲۰:۳۰
Furstenfeld
۳
۴
FSC Eggendorf Hartberg II
inprogress
۲۰:۳۰
SV Lebring
۴
۱
Lafnitz II
inprogress
۲۰:۳۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
۱
۳
1.ZS Simmeringer SC
Finished
۱۹:۳۰
St. Jakob/Ros
۱
۳
SV Donau Klagenfurt
Finished
۱۹:۳۰
SC Mannsworth
۱
۲
SV Donau
Finished
۱۹:۳۰
SV Kematen
۱
۲
SV Vols
inprogress
۲۰:۳۰
USC Eugendorf
۳
۰
SK Adnet
inprogress
۲۰:۳۰
SV Sedda Bad Schallerbach
۴
۰
ASK St.Valentin
inprogress
۲۰:۳۰
SU Tillmitsch
۱
۰
Ilzer SV
inprogress
۲۰:۳۰
KAC 1909
۴
۲
ATSV Wolfsberg
inprogress
۲۰:۳۹
SC Bad Sauerbrunn
۱
۳
ASK Horitschon
inprogress
۲۱:۰۰
Korneuburg ASC Marathon
۰
۰
USV Scheiblingkirchen
inprogress
۲۱:۰۰
SV Sparkasse Waidhofen/Thaya
۰
۲
ASV Schrems
inprogress
۲۱:۰۰
  Lithuania A Lyga
FK Suduva Marijampole
۰
۱
FK Transinvest
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Veikkausliiga
FC Haka Valkeakoski
۴
۳
AC Oulu
Finished
۱۸:۳۰
  Croatia HNL
NK Gorica
۲
۰
NK Istra 1961 Pula
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
Sokol Hostoun
۲
۲
Taborsko B
Finished
۱۹:۳۰
FK Kraluv Dvur
۳
۱
Bohemians 1905 B
Finished
۱۹:۳۰
Povltavska FA
۲
۰
Dukla Prague B
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal U19 League
SL Benfica U19
۲
۱
Sporting Lisbon U19
Finished
۱۹:۳۰
  Ecuador Superliga Women
Universidad Catolica del Ecuador (W)
۴
۰
Nusta (W)
Finished
۱۸:۳۰
CD Espuce (W)
۱
۲
Independiente del Valle (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Austria Regionalliga Middle
SK Vorwarts Steyr
۰
۱
Union Gurten
inprogress
۲۰:۳۰
Bad Gleichenberg
۴
۳
WSG Hertha Wels
inprogress
۲۰:۳۰
SC Gleisdorf
۰
۲
SC Sparkasse Elin Weiz
inprogress
۲۰:۳۰
Voitsberg
۲
۰
St. Anna
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Nykobing FC
۱
۴
Aarhus Fremad
Finished
۲۰:۰۰
Middelfart
۰
۲
Esbjerg F.B.
Finished
۲۰:۰۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۳
۲
FC Roskilde
inprogress
۲۰:۳۰
  Syria Syrian Cup
Al-Wahda
۰
۰
Foutoua
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Motala AIF FK
۰
۰
Lidkopings FK
inprogress
۲۰:۳۰
Grebbestads IF
۲
۲
Herrestads AIF
inprogress
۲۰:۳۰
Vanersborgs FK
-
-
Saffle SK
Cancelled
۲۱:۰۰
Vanersborgs IF
۲
۱
Saffle SK
inprogress
۲۱:۰۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Horsholm-Usserod IK
۱
۱
Sundby BK
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Gamla Upsala SK (W)
۰
۶
IK Uppsala (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Lidkopings FK (W)
۰
۵
Malmo FF (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Poland IV Liga
MKS Trzebinia
۰
۱
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
inprogress
۲۰:۳۰
Zabkovia Zabki
۱
۲
Oskar Przysucha
inprogress
۲۱:۰۰
LKS Orleta Kielce
۱
۰
Spartakus Daleszyce
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Nosaby IF
۱
۲
IFK Hassleholm
inprogress
۲۰:۳۰
FK Karlskrona
۱
۱
Kristianstad FC
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Berlin Liga
Reinickendorfer Fuchse
۱
۰
Berliner SC
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
۱
۰
Spvg Schonnebeck 1910
inprogress
۲۱:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Kungsangens IF
۱
۰
FOC Farsta
inprogress
۲۱:۰۰
  Morocco Botola Pro
Raja Casablanca
۱
۰
RSB Berkane
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Torneo Promocional Amateur
Deportivo Camioneros
۲
۰
Atletico Pilar
inprogress
۲۱:۳۰
  Chile Primera Division
Palestino Santiago
-
-
Union Espanola
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Poland III Liga, Group 3
Rakow II Czestochowa
۰
۱
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۸:۳۰
MKP Carina Gubin
۰
۱
Warta Gorzow
Finished
۱۹:۰۰
  Romania Liga III Play Offs/Play Out
CSM Ramnicu Sarat
۲
۴
Viitorul Ianca
Finished
۱۸:۳۰
Academia Viitorul Cluj
۰
۱
Metalurgistul Cugir
Finished
۱۸:۳۰
Unirea Alba Iulia
۶
۱
Industria Galda de Jos
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Rosiori
-
-
ACS Oltul Curtisoara
Finished
۱۸:۳۰
Stiinta Turceni
۲
۲
Vointa Lupac
Finished
۱۸:۳۰
CS Universitatea Craiova II
۳
۲
FC U Craiova 1948 II
Finished
۱۸:۳۰
ACS Targu Mures 1898
۳
۳
CS Avantul Reghin
Finished
۱۸:۳۰
CS Soimii Lipova
۰
۰
Gloria Lunca Teuz Cermei
Finished
۱۸:۳۰
ACS Ineu
۲
۱
Avantul Periam
Finished
۱۸:۳۰
ACS Progresul Pecica
۹
۲
CS Socodor
Finished
۱۸:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Sportivo Trinidense Reserves
۰
۱
General Caballero Reserve
Finished
۱۵:۰۰
  Croatia 1. NL
Vukovar 1991
۱
۲
NK Zrinski Jurjevac
Finished
۱۷:۲۰
  Cameroon Championship Women
Louves Minproff (W)
۲
۱
Dja Sports (W)
Finished
۱۲:۳۰
AS Awa FF (W)
۰
۴
Authentic de Douala (W)
Finished
۱۴:۳۰
Amazone FAP (W)
۱
۰
Eclair de Saa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Caiman Filles Douala (W)
۰
۱
Ita Mbong (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Zanzibar Premier League
Mafunzo FC
۰
۰
Hard Rock SC
Finished
۱۶:۴۵
  Argentina Copa de la Liga Reserves
Central Cordoba Reserves
۰
۰
Defensa y Justicia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Toronto FC II
۲
۱
Carolina Core
Finished
۰۲:۳۰
  Uruguay Primera Division
Penarol Montevideo
۳
۱
CA Progreso Montevideo
Finished
۰۲:۳۰
Racing Club de Montevideo
۰
۰
Boston River
inprogress
۲۱:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Deportivo Santani
۱
۰
Sportivo San Lorenzo
Finished
۰۳:۰۰
  Mexico Liga TDP
Deportivo Yautepec FC
۰
۲
Faraones Texcoco
Finished
۰۳:۳۰
  Ecuador Serie B
Manta FC
۰
۱
Chacaritas SC
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Broadmeadow Magic FC Reserves
۶
۲
Lake Macquarie City Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
Riverside Olympic U21
۱
۰
Launceston United U21
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Werribee City U23
۲
۲
Caroline Springs George Cross U23
Finished
۱۱:۴۵
Bentleigh Greens U23
۲
۱
Bulleen Lions U23
Finished
۱۱:۴۵
  Australia NPL Queensland U23
Redlands United U23
۱
۷
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۰۰
  United States USL League Two
Flatirons Rush SC
۲
۲
Salt City SC
Finished
۰۴:۳۰
Twin City Toucans
۳
۲
Hill Country Lobos
Finished
۰۴:۰۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Casuarina FC
۲
۲
Darwin Olympic
Finished
۱۲:۳۰
Port Darwin FC
۰
۲
Darwin Hearts
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand University League
Kasetsart University
۲
۳
Thailand National Sports University
Finished
۱۲:۳۰
Rajapruek University
۸
۱
Dhonburi Rajabhat University
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney FC NPL
۱
۳
NWS Spirit FC
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL South Australia
South Adelaide
۱
۳
Adelaide City
Finished
۱۳:۳۰
  Botswana Premier League
Botswana Defence Force
۱
۱
Matebele FC
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Broadmeadow Magic
۳
۱
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۳:۳۰
  Vietnam V-League 2
Da Nang
۳
۱
Dong Thap
Finished
۱۳:۳۰
TTBD Phu Dong
۱
۳
Huda Hue FC
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Western Rage FC
۱
۳
Mounties Wanderers
Finished
۱۳:۳۰
Central Coast United
۰
۱
Inner West Hawks
Finished
۱۳:۴۵
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۲
۰
Mitchelton (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Australia Queensland Premier League 2
Maroochydore Swans FC
۰
۲
North Star
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Queensland
Redlands United
۰
۱
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
  Algeria Youth League
RC Kouba U21
۳
۱
Temouchent U21
Finished
۱۲:۳۰
Olympique Akbou U21
۵
۱
E Sour El Ghozlane U21
Finished
۱۲:۳۰
GC Mascara U21
۲
۰
JSM Tiaret U21
Finished
۱۲:۳۰
JS Bordj Menaiel U21
۰
۳
USM El Harrach U21
Finished
۱۲:۳۰
RC Arba U21
۱
۲
ES Mostaganem U21
Finished
۱۲:۳۰
MO Constantine U21
۲
۴
MSP Batna U21
Finished
۱۲:۳۰
WA Mostaganem U21
۳
۱
ESM Kolea U21
Finished
۱۲:۳۰
MCB Oued Sly U21
۱
۲
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۲:۳۰
ASM Oran U21
۱۱
۲
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۲:۳۰
CA Batna U21
۲
۲
NRB Teleghma U21
Finished
۱۲:۳۰
  Germany DFB Junioren Pokal U19
SC Freiburg U19
۲
۳
TSG Hoffenheim U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Landesliga
SV Schott Jena
۰
۰
FSV Preussen Bad Langensalza
inprogress
۲۰:۱۵
SGS Essen 19/68
۱
۲
SV Budberg
inprogress
۲۰:۳۰
VfL Guldenstern Stade
۰
۰
SV Ahlerstedt/Ottendorf
inprogress
۲۱:۳۰
SV Wermelskirchen
۰
۰
FC Viersen
inprogress
۲۱:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
FC Vitebsk
۲
۰
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۹:۳۰
Dinamo Brest
۰
۰
Torpedo Belaz Zhodino
inprogress
۲۱:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
SK Borsice
۰
۲
Tj Stitna Nad Vlari
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
OPS Oulu
۳
۰
JS Hercules
Finished
۱۹:۰۰
  Poland III Liga, Group 1
GKS Wikielec
۱
۰
Pelikan Lowicz
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
FC Kiffen
۱
۲
NJS
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
SK Kladno
۵
۰
Hvezda Cheb
Finished
۱۹:۳۰
  Peru Reserve League
Alianza Atletico Reserves
۱
۲
Universitario de Deportes Reserves
Finished
۱۹:۰۰
  Croatia 2. NL
NK Jadran LP
۲
۱
NK Dugo Selo
Finished
۱۹:۰۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۲
۰
Karlovac
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Verbandsliga
SC Bernburg
۲
۱
SV Blau-Weiss Zorbau
inprogress
۲۰:۳۰
FC Bitterfeld-Wolfen
۱
۲
SV Fortuna Magdeburg
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Orebro Syrianska IF
۲
۱
FBK Karlstad
inprogress
۲۰:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Club Leandro Niceforo Alem
۰
۰
El Porvenir
inprogress
۲۲:۰۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Skenderbeu Korce
۳
۱
KS Vllaznia Shkoder
inprogress
۲۰:۳۰
  World Friendly International Matches U20 Women
Senegal U20 (W)
۴
۰
Mali U20 (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Gambia U20 (W)
۱
۱
Guinea Bissau U20 (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Taftea IK
۱
۲
Umea FC Academy
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Mjolby AI FF
۲
۳
IF Sylvia
inprogress
۲۰:۳۰
IFK Haninge
۲
۱
Arameiska-Syrianska
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Schwarz-Weis Rehden
۲
۰
FSV Schoningen
inprogress
۲۱:۰۰
Heeslinger SC
۱
۲
SV Meppen II
inprogress
۲۱:۰۰
  Netherlands KNVB Beker Cup Women
FC Twente 1965 (W)
۱
۰
PSV Eindhoven (W)
inprogress
۲۱:۰۰
  England Professional Development League
Sheffield Utd U21
۱
۰
Birmingham City U21
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Jaguar PE U20
۰
۲
Nautico U20
inprogress
۲۱:۳۰
Petrolina U20
۰
۱
Retro FC Brasil U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera A Women
Newell's Old Boys (W)
۰
۰
CA Belgrano (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women
Avai Kindermann U20 (W)
۰
۴
Ferroviaria SP U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Switzerland 2. Liga Interregional
FC Besa Biel/Bienne
۰
۰
FC Ueberstorf
inprogress
۲۱:۴۵
  Slovenia Cup
NK Rogaska
۰
۰
ND Gorica
inprogress
۲۲:۰۰
  Lithuania I Lyga
FK Nevezis Kedainiai
۰
۲
FK Neptunas Klaipeda
Finished
۱۸:۳۰
BE1 NFA
۲
۰
FK Babrungas Plunge
Finished
۱۹:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Deportivo Riestra
۰
۰
Rosario Central
inprogress
۲۲:۰۰
  Poland III Liga, Group 4
Karpaty Krosno
۰
۱
KSZO Ostrowiec
Finished
۱۸:۳۰
  Russia Premier League Women
Rostov (W)
۰
۳
Spartak Moskva (W)
Finished
۱۵:۳۰
Zvezda 2005 Perm (W)
۰
۲
FC Lokomotiv Moscow (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dynamo Moscow (W)
۰
۱
CSKA Moscow (W)
Finished
۱۸:۴۵
  Colombia U19 Championship
Tiendas Margos U19
۱
۰
Turbo FC U19
Finished
۱۸:۳۰
  Bangladesh League Women
Dhaka Rangers (W)
۰
۲
Suddhopuskorini Jubo (W)
Finished
۱۴:۳۰
Farashganj SC (W)
۰
۱۱
Nasrin Sports Academy (W)
Finished
۱۷:۰۰
  United States WPSL Women
Arizona Arsenal SC (W)
۲
۱
Royals AZ FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Arba Minch (W)
۲
۰
Lideta Sub City (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Republic of Korea WK-League
Boeun Sangmu (W)
۱
۲
Gyeongju H&N Power (W)
Finished
۱۰:۳۰
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۳
۲
Suwon (W)
Finished
۱۳:۳۰
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
۳
۰
Seoul City (W)
Finished
۱۳:۳۰
Changnyeong FC (W)
۰
۱
Sejong Sportstoto (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Sydney FC U20
۱
۶
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۱:۰۰
  Ukraine U19 League
Kryvbas U19
۴
۰
Minaj U19
Finished
۱۱:۳۰
Obolon U19
۰
۱
Oleksandriya U19
Finished
۱۲:۳۰
Zorya Luhansk U19
-
-
Kolos Kovalivka U19
Finished
۱۳:۳۰
Polissya Zhytomyr U19
۱
۳
Shakhtar Donetsk U19
Finished
۱۳:۳۰
Metalist 1925 U19
۱
۱
Veres Rivne U19
Finished
۱۶:۵۵
  Ukraine Persha Liga, Promotion Group
FC Viktoriya Sumy
۱
۰
FC Nyva Buzova
Finished
۱۲:۳۰
FC Levy Bereg Kiev
۲
۱
FC Epitsentr Dunayivtsi
Finished
۱۳:۳۰
FSK Mariupol
۱
۱
Ahrobiznes Volochysk
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingulets Petrove
۲
۱
FC Karpaty Lviv
Finished
۱۳:۳۰
  Nigeria Premier League Women
Bayelsa Queens FC (W)
۰
۰
Heartland Queens (W)
Finished
۱۳:۰۰
Rivers Angels (W)
۲
۰
Confluence Queens (W)
Finished
۱۴:۳۰
Edo Queens (W)
۱
۰
Nasarawa Amazons (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Algeria League Women
CVR Blida (W)
۲
۰
ASJ Canastel (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Myanmar National League Women
Ispe FC (W)
۰
۰
Thitsar Arman (W)
Finished
۱۳:۰۰
  World Friendly Club Matches Women
A-League All Stars (W)
۰
۱
Arsenal (W)
Finished
۱۳:۳۵
  Australia Tasmania Championship
Glenorchy Knights 2
۲
۳
Hobart City Beachside FC
Finished
۱۳:۴۵
Clarence Zebras 2
۴
۵
Hobart United
Finished
۱۳:۴۵
  Hungary 1st Division U19
Vasas Budapest U19
۳
۳
Illes Akademia Haladas U19
Finished
۱۴:۳۰
Ujpesti TE U19
۰
۳
Debreceni U19
Finished
۱۴:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
Zhetisay
۴
۰
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۴:۳۰
Yassy Turkistan
۲
۰
FK Arys
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania II Lyga
Vilnius FK Zalgiris II
۹
۰
FK Saned
Finished
۱۸:۳۰
  Greece U19 Super League
Panathinaikos U19
۴
۲
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۴:۳۰
  Mongolia Premier League
Bavarians FC
۰
۹
Tuv Buganuud
Finished
۱۴:۴۵
  Kyrgyzstan Premier League
Ilbirs Bishkek FC
۱
۲
FK Dordoi Bishkek
Finished
۱۵:۳۰
Abdish-Ata
۲
۰
OshMU Aldier
Finished
۱۵:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga 2
FC Gareji
۴
۱
FC Shturm Sartichala
Finished
۱۶:۳۰
Aragvi Dusheti
۶
۲
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۶:۳۰
Kolhketi Khobi
۲
۰
FC Rustavi
Finished
۱۶:۳۰
FC Spaeri
۲
۱
Dinamo Tbilisi II
Finished
۱۸:۳۰
FC Lokomotivi Tbilisi
۲
۴
FC Sioni Bolnisi
Finished
۱۹:۳۰
  Belarus 1. Division
BATE Borisov Reserves
۱
۱
FC Lida
Finished
۱۶:۳۰
FK Lokomotiv Gomel
۱
۱
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Uzbekistan Pro League
FK Buxoro
۰
۰
FK Kokand 1912
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
KTS-K Luzino
۱
۰
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Finished
۱۷:۳۰
  Chile U21 League
Audax Italiano U21
۰
۱
Union Espanola U21
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia Slovenia Cup Women
ZNK Ljubljana (W)
-
-
ZNK Mura (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Bulgaria B PFG
Dobrudzha Dobrich
۰
۲
PFC Montana 1921
Finished
۱۸:۳۰
FK Bdin Vidin
۴
۳
Sportist Svoge
Finished
۱۸:۳۰
Marek Dupnica
۰
۰
Strumska Slava
Finished
۱۸:۳۰
FC Dunav Ruse
۲
۰
PFC Litex Lovech
Finished
۱۸:۳۰
PFC Spartak Varna
۲
۰
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۸:۳۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
۱
۱
Ludogorets Razgrad B
Finished
۱۸:۳۰
Septemvri Sofia
۳
۰
FC Chernomorets Balchik
Finished
۱۸:۳۰
FC Chernomorets 1919 Burgas
۲
۲
FC Yantra Gabrovo
Finished
۱۸:۳۰
Belasitsa Petrich
۰
۲
FK CSKA 1948 II
Finished
۱۸:۳۰
  Europe EURO U17, Group C
Italy U17
۲
۰
Slovakia U17
Finished
۱۸:۳۰
Sweden U17
۲
۲
Poland U17
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Prva Liga
Jedinstvo Ub
۲
۱
FK Smederevo
Finished
۱۸:۳۰
Tekstilac Odzaci
۰
۰
Macva Sabac
Finished
۱۸:۳۰
FK Indjija
۲
۲
FK Graficar Beograd
Finished
۱۸:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Relegation/Promotion Playoffs
SSV Jahn Regensburg
۰
۰
SV Wehen Wiesbaden
inprogress
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید